Оплатити велику покупку за рахунок непотрібних речей

Оплатити велику покупку за рахунок непотрібних речей - це в Єврофінанс.

Криза - час можливостей, а здати речі в ломбард - це одна з них. Іноді ми скаржимося на брак коштів, не помічаючи, що гроші практично лежать у нас під ногами.

Дійсно, у всіх вдома знайдеться купа предметів, якими вже довгий час ніхто не користується і які можуть стати хорошим товаром для того, щоб купити дійсно велику і потрібну річ, яка порадує вас і ваших близьких.

Тому, не варто викидати непотрібні речі. Краще їх продати, радить Єврофінанс ломбард.

Як здати річ в ломбард без викупу, яку річ можна продати? Так яку завгодно. Адже, якщо річ потрібна була вам, то і тепер знайдеться людина, готова заплатити за неї гроші. Це можуть бути ювелірні прикраси, одяг, який не носять, елемент інтер'єру, техніка для саду та городу, якими колись займатися, побутова техніка, на зміну якій хочеться чогось сучаснішого, спортінвентар, про який вже давно забули, транспорт, смартфон, фотоапарат, кавомолка, тостер, дорослі і дитячі іграшки та багато багато іншого. Завдяки Євроломбард для цього навіть не доведеться докладати багато зусиль.

Обміняти непотрібне вам - завжди приваблива перспектива. Для когось це вдале прибирання в будинку, для когось - непоганий заробіток. Єврофінанс магазин ломбард, який приймає все, в цій статті пропонує дізнатися, яку вигоду можна отримати від старих речей і на що при цьому звертати увагу і як працює ломбард в Україні.

Зараз, в період кризи (а цей період у нас постійно :) особливу популярність набирають комісійні магазини. Найчастіше комісійні магазини приймають речі на умовах, коли продавцю виплачується певний відсоток від суми після продажу товару. Але євро ломбард видає гроші відразу.

Складно сказати, що не приймають в комісійні магазини. Тут можна зустріти будь-який товар. Все залежить від тематики комісійного магазину. Наприклад, деякі пункти спеціалізуються тільки на якихось конкретних речах - на електроніці або меблях. Крім іншого, завжди вигідно здати дитячі речі. Часто вони майже як нові, так як діти швидко виростають. І на дитячі речі завжди великий попит, тому вони недовго чекають своїх нових господарів. Перед тим як нести речі в комісійний магазин, потрібно привести їх в пристойний вигляд. Незайвим буде нагадати, що речі, з якими вирішено розстатися, повинні бути чистими, а одяг - ще й випрасуваним.

Щоб отримати велику суму для своєї покупки потрібно дотримуватись деяких правил, підказує Єврофінанс харків. - Важливим в тому, що можна здати в ломбард вважається сезон. Взимку швидше візьмуть теплий одяг, камін, УФ-нагрівач, ковзани, санчата, лижі, норкову шубу або навіть снігоприбиральну машину. А влітку для покупця євроломбард куди важливіше кондиціонер, хладогенератор, б / у велосипед, самокат, вентилятор чи байдарку з туристичним наметом.

Антикварну, раритетну річ можна віддати на оцінку тим же професіоналам євро фінанс. Тут не вийде поставити ціну навмання і стежити за зацікавленістю покупців, так як гроші в ломбарді для своєї довгоочікуваної покупки ви отримаєте відразу. І тут вам розкажуть і правила здачі золота в ломбард в Україні, і оцінять антикваріат, і тут же видадуть суму, яка часто вище ніж у перекупів і цін на інтернет-барахолках.

За словами Євроломбард харків, привабливі фотографії товару, зроблені в студії ломбарду, повинні бути такими, щоб на зображенні було добре видно об'єкт торгівлі. А якщо ви все-таки вирішили самі розмістити свій товар в інтернеті, то в описі обов'язково вкажіть всі розміри і характеристики і не приховуйте його недоліки. Так старі речі швидше знайдуть свого нового господаря, а ви - гроші для великої нової необхідної вам покупки!

Продати те, що непотрібно можна і через соціальні мережі, месенджери, безпосередньо через онлайн-дошки оголошень, але ж evrolombard вже має всі ці інструменти продажу (наприклад, інтернет-майданчик Еврошопс). Потрібно відзначити, такий ринок соціальної комерції складає вельми помітну конкуренцію електронній торгівлі - дізнаємося ми, звернувшись до сторінки Євроломбард відгуки. За минулий рік українці заробили на продажу непотрібних речей десятки мільярдів гривень.

Секрет популярності ломбардів криється в простому принципі: можна купити хороший або рідкісний товар за привабливою ціною. Як показав досвід Євроломбард київ, досвідчені продавці залежів із шафи заробляють дуже легко на нову техніку і гаджети.

А ломбард тернопіль вважає, що з урахуванням зниження купівельної спроможності громадян України і падіння доходів населення інтерес до таких ломбардних продажів і покупок стане в подальшому тільки зростати, бо коли населення бідніє, то воно змушене шукати більш дешеві способи задоволення своїх потреб. До того ж на продаж-купівлю товару в ломбарді часу витрачається мінімум, а аудиторія еврошоп величезна.

Зі скількох років можна здавати речі в ломбард? ломбард Єврофінанс дає відповідь: Клієнтами ломбардних установ можуть бути фізичні особи, які досягли 18 років.

І ще, психологічно, людям, котрі пам'ятають, з якими великими труднощами діставалася будь-яка дефіцитна річ, непросто забезкоштовно розлучатися з цими, нехай навіть старими речами, а ось молодь, яка не застала часів дефіциту, запросто дотримується принципів прагматизму: на обридлій речі можна зрубати грошенят і купити щось нове, сучасне і корисне.

Просунуті ломбардщики стверджують, особливо має сенс купувати техніку, яку в ломбарді можна придбати в два рази дешевше, ніж новий аналог. Це схоже з покупкою новенького авто: в день, коли машину забирають з автосалону, вона втрачає чверть своєї вартості.

Тому, можливість оплатити більшу покупку за рахунок непотрібних речей - це ломбард. А ломбард - це Єв.Ро.Фінанс.