Онлайн-оплата


Сплатити

Варіанти оплати

Платіж по кредиту здійснюється на підставі тарифного плану, який був обраний позичальником при укладенні договору. Залежно від тарифного плану визначається термін виплати кредиту, можливість його продовження або достроково погашення.

Ломбард «Єв.Ро.Фінанс" не тільки пропонує своїм клієнтам Найбільш низькі відсотки по кредиту, а й надає можливість погашення облігацій займу в найбільш зручні для вас способи. 

  • Оплата у відділенні. Незалежно від того, послугами якої філії ви скористалися, щоб закласти в ломбард прикраси або техніку, погасити відсотки по кредиту ви можете в будь-якому відділенні ломбарду «Єв.Ро.Фінанс» на території України. У розділі «Контакти» можна вибрати найбільш зручну філію. 
  • Оплата через платіжні термінали. Доступна сплата через термінали «EasyPay». Для цього достатньо знати номер договору (9 цифр), номер ID (5 цифр) і номер свого телефону. Комісія не стягується.
  • Оплата онлайн. На сьогоднішній день це затребуваний спосіб, за допомогою якого погашати відсотки по кредиту можна не покидаючи квартири і не витрачаючи зайвих зусиль. Оплата здійснюється за допомогою банківської карти або web-money. Ви можете скористатися зручним сервісом - Easypay.ua. 


Карта терміналів

Правила здійснення платежів 

Платежі з погашення кредиту вам необхідно здійснювати в день, зазначений в кредитній угоді. Клієнт може внести гроші на рахунок раніше вказаної дати.

Щоб уникнути прострочення платежу, необхідно враховувати терміни проходження платежів. Здійснювати оплату можна не тільки особисто, але і через довірену особу, якій відомо ПІБ позичальника, номер договору і номер ID. Ломбард «Єв.Ро.Фінанс» завжди йде назустріч кожному клієнту і створює всі умови для плідної і взаємовигідної співпраці.