Вакансії

Rabota.ua

Work.ua

  Все вакансии компании «Єв.Ро.Фінанс, ломбард» на Work.ua

  Як і в будь-якій інший галузі в «ломбарді» працюють бухгалтери, фінансові аналітики, маркетологи, IT-фахівці. Якщо Ви активно шукаєте роботу не поспішайте відмовлятися від пропозицій, що надійшли від ломбардних мереж.

  Часто здобувач відмовляється від роботи в ломбарді відразу і без коливань, без причин. Причому він не може сформулювати причину відмови, у нього немає аргументів «проти».

  При більш глибинному інтерв'ю з'ясовується, що здобувач роботи нічого не знає про ломбардний бізнес і його ставлення до нього засноване виключно на стереотипах: згадка ломбарду в прочитаній давно книзі, хтось знайомий з ломбардом за фільмами 90-х років, комусь розповідали дідусі і бабусі про свій досвід відвідування ломбарду в Радянському Союзі.

  Але, як же насправді виглядає «ломбард» зсередини? Все просто і складно водночас, великі ломбардні мережі побудовані за тим же принципом, що і банки. Той же центральний офіс, ті ж регіональні центри для тої самої мережі відділень по всій країні і ще багато того, чого в банках немає.

  Сучасна і успішна ломбардна мережа - це не тільки мережа ломбардів, це ще й мережа комісійних, ювелірних і технічних магазинів. Потужний IT-департамент, фінансисти, бухгалтери, аналітики і маркетологи, логісти, управлінці всіх рівнів і навіть, іноді, свої медики, виробництво, ремонтні майстерні, навчальний і call-центри, автопарк, своя служба безпеки і охорона ...

  У ломбардному бізнесі високі вимоги до рівня кваліфікації співробітника, можливо, трохи більш суворе ставлення до дотримання корпоративних норм і нульова толерантність до порушень законодавства країни.

  Ломбардний бізнес дуже динамічний, тут багато викликів, нестандартні задачі змінюють одна одну в шаленому ритмі. Погоджуючись на роботу в ломбардній мережі, ви погоджуєтеся на новий досвід, нові професійні горизонти і ще один імпульс до саморозвитку.

  Якщо вас влаштовує пропонована посада, функціонал, оплата праці та соціальний пакет. Вам підходить графік роботи і розташування офісу, ви повністю підходите під вимоги потенційного роботодавця - не відмовляйтеся, тільки тому, що запропонували працювати в «ломбарді». Якщо ви не стикалися з ломбардним бізнесом, нічого про нього не знали, то не потрібно боятися нового, не потрібно робити висновки без достовірних даних про потенційного роботодавця.

  Якщо ви професіонал у своїй справі і вам запропонували роботу в крупній ломбардної мережі - погоджуйтеся вислухати пропозицію, дізнайтеся інформацію, поспілкуйтеся з тими, у кого вже є досвід роботи в цій структурі.

  І, звичайно, надсилайте резюме і приєднуйтесь до компанії таких же, як ви, фахівців, ви не пошкодуєте!