Trade in - обмін з викупом вашого товару

Відтепер з послугою TRADE-IN від Єв.Ро.Фінанс ви можете обміняти свій товар на той, що сподобався Вам в нашому магазині. З доплатою, або без.

Принесіть Ваш товар в ломбард, та оберіть потрібний Вам товар, який є в наявності.

 Як це працює?

 - Покупець дізнався про певний товар, який його зацікавив на одній із наших платформ - https://euroshops.com.ua, https://eurofinance.com.ua/novini/teper-mi-e-v-telegram-i-viber, https://www.instagram.com/euroshops.com.ua, https://www.facebook.com/EuroshopsUkraine

- Звернувся на відділення де знаходиться потрібний товар

- Якщо є бажання або недостач коштів, покупець може здати будь-який старий предмет техніки або декілька предметів  і на отриману суму купити новий предмет або на цю суму отримати знижку на  товар

- Якщо суми за старий предмет техніки та власного залишку грошових коштів недостатньо, щоб придбати новий товар, покупець може оформити заставу нового предмету, де сумою кредиту буде вартість нового предмету мінус вартість проданого старого і мінус сума внесених особистих коштів покупцем. 

- Максимальний період дії договору застави  30 днів (після його закінчення предмет можна викупити або оплатити % і продовжити на наступний період)

Для отримання інформації про можливу вартість старого предмету Ви можете скористатись формою онлайн-оцінки

Для оформлення даної "заміни" необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу. Наприклад, паспорт, паспорт іноземця, дипломатичний або закордонний паспорт, військовий квиток, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства, посвідчення особи моряка, посвідка на постійне проживання.
Бажаємо вдалих покупок з послугою TRADE-IN!