Акції в ломбардах України

Незважаючи на більш ніж лояльне кредитування, яке надають ломбарди, такі організації всіма зусиллями намагаються стати найбільш популярними серед людей. Саме тому, вони регулярно проводять різні акції (популярний ломбард скарбниця акцій), які залучають потенційних клієнтів своєю простотою і вигодою. Серед них, часто виділяються наступні категорії:

 
- Мінімальні відсотки при заставі певних предметів;
- Додаткова сума позики;
- Збільшені терміни;
- Зменшення процентної ставки при виконанні певних умов. 
Які ж бувають акції в ломбардах України?
Наприклад,  Якщо у Вас є активні застави в інших ломбардах, хтось зможе запропонувати Вам більш вигідні умови! Як це працює? Все дуже просто! Принесіть активний заставний квиток стороннього ломбарду в одне з відділень ломбарду України. Отримайте гроші на викуп вироби іншого ломбарду в Україні. Перезаставити виріб в будь-якому з відділень ломбарду України зі зниженням переплати. Також Ви отримаєте підвищену, або аналогічну оцінку.
А ще, тариф з процентною ставкою 0,1% в день діє для нових клієнтів, їм можна скористатися один раз, отримавши позику під заставу золота до певної суми. Відсоткова ставка на рік-36,6%. Термін кредитування 1 день, термін користування позикою 33 дня. От іще одна акція з ломбардних відділень України.
В ювелірних дисконт магазинах України великий вибір ювелірних виробів із золота. 100% -а справжність, висока якість і низькі ціни - складові вдалої покупки. Сотні клієнтів уже зробили свій вибір у бік ювелірних дисконт магазинів ломбардів України. Якщо бувають ситуації, коли на вподобаний виріб трохи не вистачає грошей. Не біда! Вам завжди підуть назустріч, і подарують покупцям безпроцентну розстрочку на покупку ювелірних прикрас із золота.
 
А ще, в ломбардах України є тематичні ярмарки. Ювелірні, ярмарки комп'ютерної та побутової техніки, святкові знижки аж до 80%.
Акції розпродажу. Акції кредитування під менший відсоток (скажімо під 0,5%).
Є акційні періоди збільшених бонусів (наприклад, подвійних).
Є багато розіграшів. І їх переможці отримують в українських ломбардах багато призів.
Є в багатьох ломбардах України бонуси, знижки, подарунки та інші привілеї клієнтам на день народження.
А для підписників сторінок соціальних мереж ломбардів України - компанії з радістю проводять багато спеціальних інтерактивних заходів з призами.
 
призи в ломбардах України