Чому люди беруть кредити в ломбарді

У деяких - це звичайно добре розраховані вчинки. Як пише один постійний клієнт:
- навіть якщо є у мене вся сума на придбання хорошої техніки, я задумувався б про послугу позики коштів або кредит, щоб не залишитися з абсолютно порожньою кишенею.
Чому клієнти ломбарду "Єврофінанс" беруть кредити в ломбарді? Найчастіше, тому, що вони зверталися раніше в мікрофінансові організації, брали гроші, позики на карту швидко, а віддавали їх не завжди або не вчасно. І тому, залишається ломбард - фінансова установа, якій байдужа ваша кредитна історія.
Психологічно, виходить так, що одна людина виростає накопичувачем, а інша позичальником. Психологи пишуть, що це залежить від вродженого (характеру) і набутого (тобто виховання).
Якщо дитина не бачила ніколи, що в родині відкладають певну суму на чорний день, все зароблене витрачається миттєво, ніхто не економить, то він цю ж модель поведінки стане застосовувати в житті і терміновий кредит під заставу автомобіля для нього не буде чимось "з ряду вон". Якщо людина виросла там, де дбали про неї, проте привчали до економії там, де це потрібно, то і кредит готівкою під заставу автомобіля, швидше за все, вона з такою легкістю брати не стане.
Звичайно, обидві моделі поведінки життєздатні. Вони залежать тільки від особистого вибору сучасної людини. У нас дуже багато людей, особливо зараз, в непростих 2020 му, 2021-му році, яким легше взяти мікропозику, ніж накопичити на поїздку або велику і, навіть середню покупку. І не в імпульсивності тут справа, не у вартості за 1 грам золота в ломбарді, не в доступності мікропозик. Просто - так легше одним. Іншим, навпаки, не дають спокійно жити кредитні зобов'язання перед кредиторами. Їм простіше не купувати потрібну річ, а відкласти покупку, але не зв'язуватися з кредитом і позикою.
Що ж ще може спонукати до позики в ломбарді або банку?
Наприклад, навчання в автошколі, бажання зробити дівчині ефектну пропозицію або терміновий домашній аврал - прорвало трубу - це лише деякі причини того, чому громадяни беруть гроші під заставу.
Три найбільш поширені причини взяти кредит:
- оплата великих покупок,
- витрати пов'язані з будинком,
- покупка або ремонт машини.
Наприклад, в якомусь online-магазині раптом на дуже обмежений час різко підскочила цільова знижка, а, щоб дочекатися зарплати, пенсії або стипендії, то залишається цілий тиждень. Беруть 10 000 грн на 10 днів. Або, наприклад, коли намічається серія свят в один період - новорічні, жіночі або дні народження, - і тут вирішують зайняти до получки 5000-10 000 грн.
Наступний наш клієнт пише:
Через відсутність великого трудового стажу через вік, мені кожен раз доводилося позичати гроші в ломбарді Ев.Ро.Фінанс. У мікрокредітних компаній така практика, що я дуже боявся допускати будь-якого прострочення. Тому ніколи не брав гроші у позику, якщо не знав, коли і як буду виплачувати, і при цьому кредитна сума ніколи не перевищувала 15 тисяч гривень.
Або ще:
Я брав два кредити: перший на курси програмування, другий - гроші під заставу машини. Перший вже давно погашений, другий виплачую. Накопичити у мене на такі ємні придбання ніколи не вистачає терпіння і сили волі, і тоді, знову - ломбард найближчий мені на допомогу.
У підсумку все обернулося добре, завдяки своєчасному навчанню я отримав цікаві пропозиції по роботі від керівництва моєї фірми, а авто стало джерелом додаткового і дуже своєчасного в період карантину заробітку.
нарешті:
- Я використовую ломбард, як можливість швидко позбутися від чогось непотрібного і тут же отримати щось необхідне. У нашому маленькому містечку - це проблема. Я маю багато антикваріату, який, хоч і вартісний, але марний і тут його не можна продати. При цьому, діти хочуть вчитися музиці і, навіть, створили свою маленьку групу. Потрібні були синтезатор і гітара. Швидко здав в ломбард антівкаріат і тут-же, в онлайн-магазині цього ж ломбарду з іншого міста замовив необхідні музичні інструменти. Хлопці задоволені і вже добре виступають в нашому клубі :)
Відео.