Історії успіху в кредит

Більше третини жителів України мають хоча б один кредит. Люди беруть кредит в різних життєвих ситуаціях, часто критичних.

 

Іноді, скарбниця онлайн або кредит в найближчому ломбарді відкривається, в разі, якщо залишаєшся без необхідного гаджета або ноутбука для роботи.

Але часто, гроші під заставу авто, якщо таке саме не в кредиті і досить кондиційне, або гроші під заставу нерухомості потрібні для справи, швидкого бізнесу.

Заставний займ дозволяє, наприклад, оновити матеріально-технічну базу, купити сировину, або продукцію за більш оптовою ціною.

Кредит онлайн на карту швидко займ може надати тільки ломбард. І тут, цей фінансовий інститут, скоріше не пігулка в безвиході, але кредит готівкою під заставу майна - це путівка в краще життя.

Таким прикладом може служити Donald Trump, якому часто вдавалося отримати гроші під заставу і не тільки. Він розповідав історію про серйозні труднощі і нестатки.

Він не був великою фігурою в девелоперському бізнесі, не було гучних проектів (крім, мабуть, Plaza Hotel, який він купив на кредит від Citibank в 1988р і Air Shuttle, який він теж купив в борг. Так, пізніше Трамп за десять років чотири рази оголошував ці активи банкрутами і рятував інші свої підприємства.

Трамп запросив кредит у $ 65 млн у кількох фінустанов, щоб на плаву залишитися і не втратити бізнес. І банки висунули жорсткі вимоги. За словами самого Трампа, йому вдалося отримати швидку позику і банки «more than surrendered - they enthusiastically agreed». Звичайно, в разі банкрутства важко довелося б і самому Трампу, адже, крім пенсії та житла у нього нічого не залишалося. Так, невже це були позики під заставу нерухомості?

Скоріше за все так. В результаті у фінансистів так і не вийшло повністю повернути гроші, а багато хто з кредиторів назавжди поклялися не співпрацювати з Трампом. Що це, як не успіх людини, яка взяла кредит. Не один, а позичав гроші багато разів. Людини, яка побудувала бізнес-імперію і стала Президентом Америки.