Хто такі клієнти ломбардів в Україні?

Один з найпоширеніших обивательських міфів про ломбарди до сих пір стверджує, що типова клієнтура ломбарду - підозрілі особи з сумнівним минулим і туманним майбутнім. Тим часом, в реальності ситуація зовсім інша і сьогодні ми спробуємо об'єктивно розповісти Вам про сьогоднішні ломбарди і тих, хто бере в них гроші під заставу майна. 

Клієнтами ломбарду в Україні є люди, які потребують термінового отримання грошей і готові надати особисту річ в заставу для отримання такої необхідної суми.

Що змушує їх вдаватися до позик? Причини можуть бути різні: затримка заробітної плати, потреба в «швидких» грошах для отримання медичної допомоги, відсутність грошей для погашення банківського кредиту. При наявності дорогоцінного прикраси, яка послужить запорукою, можна виручити достатню суму. Серед клієнтів ломбардів зустрічаються люди з різним соціальним статусом. Це і студенти, пенсіонери, приватні підприємці і звичайні робочі, але всі вони потребують «швидкі» гроші для задоволення власних потреб. Кожен клієнт бажає швидко отримати потрібну суму, але на вигідних для себе умовах кредитування - це ключові умови, які повинні бути виконані ломбардом. 
Практичний досвід дозволяє виділити наступні риси типового клієнта вітчизняного ломбарду:
Вік - від 20 до 55 років;
Люди старше середнього віку, звичайно ж, також користуються послугами ломбарду, але основна частина клієнтів підпадає саме під вказаний діапазон.
Соціальна роль - студенти, робітники, службовці, домогосподарки;
Позичальниками і постійними клієнтами ломбардів найчастіше стають люди, які мають чіткі життєві устремління і перспективи.
Матеріальне становище - середній клас;
Всупереч помилкам, основна частина позичальників ломбарду - це не незаможні, а люди із середнім рівнем доходу, отримати кредит під заставу авто, які відчувають тимчасові фінансові труднощі або просто ті, що потрапили в ситуацію, коли терміново необхідні готівкові гроші.
Таким чином, сучасний ломбард - легальний і надійний партнер для людини з будь-яким соціальним статусом, кольором шкіри і рівнем доходу. При цьому ломбарди не тільки приймають в заставу широкий перелік речей: від ювелірних виробів і побутової техніки, до мобільних телефонів, будівельного інструменту і т. п., а й реалізують якісні товари за дуже доступними цінами. Бути клієнтом ломбарду сьогодні - вигідно і престижно! 
Крім того, в період пандемії та фінансової скрути через карантинні обмеження, ломбарди стали ждерелом допомоги для багатьох.