Online ломбард легкий доступ до швидких грошей

Онлайн ломбард - це легкий доступ до швидких грошей.

Співробітники і власники ломбардів відзначають, що найважчим в період пандемії - зберегти клієнтську базу, забезпечити клієнта ломбарду в Україні доступом до швидких грошей. В умовах заборони виходити на вулицю, необхідно було не тільки залучити, скільки утримати існуючих клієнтів ломбарду, стверджує співробітник української мережі ломбардів.

Для цього мережа ломбардів в Україні благополучно впровадила онлайн-послуги - наприклад, швидку видачу кредитів онлайн, мобільний додаток, легку оплату відсотків і пролонгацію застав за допомогою особистого кабінету.

Крім того, працівники українських ломбардів, які стикалися з розробкою легкого онлайн-доступу до швидких ломбардних грошей в Україні відзначають, що в перші місяці пандемії ломбарди не могли реалізовувати незатребуване заставне майно і, отже, не могли поповнювати свої обігові кошти. Багато успішних ломбардів в Україні, наприклад Єв.Ро.Фінанс розвинули і зміцнили свої онлайн-майданчики (https://euroshops.com.ua/) в зв'язку з цим.

Навіть після зняття карантинних заходів люди стали менше споживати. Це природно. Середній чек по мережі знизився приблизно на 20%. Багатьом мікрофінансовим компаніям вдалося не допустити збільшення частки незатребуваних застав, в тому числі завдяки реалізації програм по online-реструктуризації заборгованості, онлайн-кредитуванні, видачі не готівки, але грошей на карту клієнта. Все це забезпечило зручний і легкий доступ нашим клієнтам до швидких кредитних коштів від українського ломбарду у всіх регіонах країни.

online гроші в ломбарді

Зараз всі ломбарди рвуться в онлайн.

Вжиті заходи протидії Коронавірусу збільшили попит на послуги українських ломбардів, однак, ці ж заходи заважають реалізації попиту що виник, тому що часто трапляється, що людям просто не можна відвідувати ломбарди.

Ломбарди - головні господарі будь-якої кризи. Під час кризи зростає попит на послуги ломбардів в Україні, збільшується попит на легкий доступ до швидких грошей.

Послугами ломбардів зараз користуються 8-10 відсотків громадян України, і якщо ми пропонуємо користуватися послугами кредитування online, то кількість користувачів збільшується багаторазово.

Просто провести онлайн-оплату по кредиту на сторінці Онлайн-оплата | Ломбард Ев.Ро.Фінанс (eurofinance.com.ua)

Просто розрахувати по онлайн-калькулятору суму кредиту під заставу золота, срібла, техніки, антикваріату Форма оценки | Ломбард Ев.Ро.Фінанс (eurofinance.com.ua)

В кінці можна відзначити, що навіть якщо українські ломбарди будуть тимчасово закриті, то їх онлайн-версії зможуть забезпечувати клієнтам доступ до швидких грошей, а по завершенні пандемії і обмежувальних заходів з нею пов'язаних, можна очікувати різкого напливу офлайн клієнтів. Адже спостерігається зростання попиту на послуги онлайн-ломбардів в Україні. І реалізується цей попит, або після зняття обмежувальних заходів, або ж онлайн-способом.

Економічні проблеми у населення України з кінця карантину нікуди не дінуться, і швидше за все, навіть збільшаться і оnline / offline ломбард залишиться легким доступним засобом отримати швидкі гроші.