Особливості та переваги роботи в ломбарді

Працевлаштування в ломбарді пропонує багато можливостей кар'єрного зростання, які часто не беруться до уваги. Головна причина цього в тому, що більшість людей, що шукають кар'єру або змінюють свою кар'єру, або поняття не мають, або слабо обізнані про те, що насправді відбувається в ломбарді щодня.
Бути Ломбард-меном означає бути кредитором, свого роду банкіром.
Ломбардінг (Pawnbroking) є найстарішою формою споживчого кредиту. "Ломбардери" продовжують термін кредитів готівкою, що забезпечена заставними товарами. А позичальник має фіксовану кількість часу, щоб повернутися і погасити кредит і викупити свою заставу, або його товар продається.
Ось короткий список деяких прихованих можливостей в ломбардній індустрії, і деякі з цікавих переваг, які можна було б реалізувати в пошуках кар'єри в якості співробітника ломбарду. Це розвіє багато оман щодо цієї професії, які ви маєте, можливо, в даний час. 
Кожен день в ломбарді неповторний.
На відміну від роботи в роздрібному магазині, кожен день дуже відрізняється, коли ви в ломбарді. Є три основні причини, чому клієнти приходять в ломбард.
По-перше, позичати гроші у ломбарду.
По-друге, продати приватне майно.
І третє - це покупка предметів, які ломбард має на продаж.
Як ви можете бачити, всі три з цих причин пов'язані з товарами в тій чи іншій мірі.
Але на відміну від роздрібного магазину, різноманітність товарів, які проходять через ломбард виходить за загальноприйняті рамки цьго. Це може бути що завгодно, від новітніх технологій до рідкісних речей антикваріату. Працюючи в ломбарді ви дійсно бачите на 360˚, творити під час виконання щоденної роботи. 

Робота в ломбарді це безперервний досвід навчання.
З цим досвідом приходить можливість стати оцінювачем.
Одна з найбільш цікавих речей щодо цього, є те, що ви не вивчаєте це в теорії або просто з книг. Досвід навчання це реальне життя, реальні люди і реальні приклади, які необхідно вивчити. Десятки тисяч людей, які працюють в цій галузі знайшли цей безперервний досвід навчання дуже корисним в житті.

Ви отримуєте значні знання про людей.
Pawnbroking це кар'єра, яка допомагає відточувати свої навички спілкування з людьми. Через характер бізнесу, ви постійно маєте справу з людьми практично з усіх верств суспільства. Ви можете мати справу з ким завгодно, від мами середнього класу до кінозірки. Ви дійсно отримаєте можливість мати справу з усіма.
Завдяки цьому широкому колу клієнтів, ви швидко отримуєте можливість читати людей. І, як правило, їх мова тіла розповість вам все, що вам потрібно знати, щоб робити бізнес з ними. Ви також швидко дізнаєтеся, що незалежно від того, яке фінансове або соціальне становище людини, вона залишається самою собою. 

Ви дізнаєтеся набагато більше про себе.
День в ломбарді це дослідження людської природи.
Більшість співробітників ломбардів дійсно цінують те, що вони дізнаються про своїх клієнтів, але вони дійсно вражені тим, що вони насправді можуть дізнатися про себе. Pawnbrokerи випробували таке велике розмаїття людських емоцій на роботі. Мало які кар'єри можуть відповідати цьому досвіду.
Бути ломбардером це вимагає значної кількості співчуття і розуміння. Подібно співробітнику поліції, не знаючи, що буде далі, співробітник ломбарду повинен вивчити свої емоції і використовувати їх у своїх інтересах. Ви навчитеся бути дбайливою і доброю людиною, але не загрузнути в важкий момент.

Ви збільшуєте здатність бюджетувати себе.
Тому що ваші знання про кредитування грошей, ви отримуєте, маючи справу з людьми в усьому розмаїтті фінансових ситуацій.
Вашому першому клієнту в даний день, можливо, буде потрібно 300 грн, щоб наповнити паливний бак для свого бізнесу. Вашому другому клієнту, можливо, буде потрібно 50 000 грн, щоб оплатити похорон свого брата. Це дійсно дуже різноманітно.
Це кар'єра, яка навчить вас, як бюджетувати себе незалежно від того, які ваші доходи. Ви швидко дізнаєтеся про важливу здатність жити за коштами. Працівники ломбардів добре відомі тим, що вчасно сплачують свої рахунки і не дуже глибоко впадають в борги. Це відбувається від їх трудового досвіду, що стосується людей, котрі зазнають фінансові труднощі. 

Ви розширюєте своє розуміння багатьох споживчих товарів.
Професія працівника ломбарду вимагає від вас великих знань з багатьох споживчих товарів.
Перебуваючи на місці оцінювача, ви швидко навчитеся оцінювати товари за справедливою ринковою вартістю, їх функціональністю і можливістю перепродажу.
На щастя для ломбардів в наш час, інтернет пропонує безпрецедентний ресурс для цього. Але це не означає, що ви занадто сильно покладаєтеся на Інтернет для цієї навички.
Ломбард розвиває шосте відчуття здатності оцінити товар зараз і в майбутньому. Завтрашні ціни на золото так само важливі, як і популярність відеоігри через шість місяців. Все це без кришталевої кулі.
У вас є прекрасна можливість спеціалізуватися в обраній області.
Так як ви постійно оточені таким широким спектром товарів, будучи співробітником ломбарду, можете спеціалізуватися в обраній
області. Більшість працівників ломбарду сприймає роботу, як хобі і їхні інтереси і знання дозволяють вибрати зону для того щоб глибше спеціалізуватися в якомусь напрямці. Багато хто пішов далі - фахівцями в певній сфері. Якщо ви зацікавилися ювелірними виробам, музичними інструментами, мистецтвом, антикваріатом, старовинними годинниками, рідкісними виробами, побутовою електронікою, або будь-якою з нескінченного числа інших сфер, pawnbroking дає вам виняткову можливість стати фахівцем в будь-якій галузі. 

Можливість отримання чудової компенсації набагато більше, ніж в роздрібній торгівлі.
Працівники ломбардного магазину, як правило, отримують більше, ніж звичайний роздрібний співробітник і продавець. Це тому, що їхня кар'єра включає в себе набагато більше, ніж просто продаж і обслуговування клієнтів. І ті співробітники ломбардів, які дійсно вчаться і розуміють цінність, яку вони пропонують своїм клієнтам і своїм роботодавцям, отримують гідну компенсацію.

Ломбардінг також пропонує прекрасну можливість для кар'єрного росту.
Позиція початкового рівня може бути незначною, але з досвідом може перетворитися в фахівця з товарів або менеджера магазина. Прагнення співробітника до успіху, а також здатність співробітника вчитися є єдиним істинним двигуном.
Ви можете бути дуже успішним без вищої освіти.
Хоча багато співробітників ломбарду можуть насправді мати вищу освіту, але їх освіта, швидше за все, не те, що було необхідне для їхньої кар'єри.
Це повинно прийти, як якийсь сюрприз, з огляду на те що більшість випускників йдуть вгору по кар'єрних сходах, що не пов'язане з тим, що вони вивчали в інститутах.
Pawnbroking пропонує прекрасну можливість, як для дипломованих, так і для "бездипломних" людей бути винагородженими вдалою кар'єрою.
Багато ломбардерів в історії стали високоосвіченими людьми на своїй роботі. І їх освіта була практичною, заснованою на реальному досвіді. 

У вас більше безпеки в роботі.
Pawnbroking процвітаючий бізнес, як в хороші економічні часи, так і в погані.
Ніколи не було часів в історії, коли ломбардній справі довелося скоротити операції або звільнити співробітників через економіку. Цей факт забезпечує більшу безпеку роботи для співробітників ломбарду.
Pawnbroking існує вже понад 3000 років, і за характером галузі можна було б очікувати, що вона проіснує ще приблизно стільки ж. Ви знайдете багато ломбардменів, які є другим, і третім, і навіть четвертим поколінням в своїй родині. Більшість магазинів належать управляються родинами, а до співробітників відносяться як до членів сім'ї. Досвідчені співробітники ломбардів є рідкісним товаром на ринку праці і практично гарантовано знаходять прибуткову роботу. Це маловідомий факт галузі, але це так.