Професійна оцінка антикваріату в ломбарді

У ломбарді Єв.Ро.Фінанс до послуг клієнта скупка дорогоцінних металів і інших цінних речей.

А саме, антикваріату: монет, старовинних годинників і книг, виробів з бурштину, рідкісних дорогоцінних виробів, церковних ікон, медалей і орденів, раритетних прикрас і художніх творів, картин, скульптури, і інших предметів, що мають художню цінність.

Часто, серед домашньої "мотлоху" клієнти українських ломбардів можуть знайти гідні гарної застави речі. Можна, наприклад, на горищі знайти богослужбові книги XIX століття, виявити у себе в будинку або подвір'ї скарб з царськими монетами, захований вашим предком, або вигідно розпрощатися з колекцією дитинства, яка тепер стала антикварним ексклюзивом.

Перш, ніж здати антикваріат під заставу в ломбард, необхідна професійна оцінка антикваріату яку ломбард зробить безкоштовно. Попередню консультацію можна отримати надіславши нам дані про предмет і фотографію в Форма оценки | Ломбард Ев.Ро.Фінанс (eurofinance.com.ua) або в телефонному режимі.

Іноді, клієнтами ломбардів в Україні, які потребують професійної оцінки антикваріату стають спадкоємці колекцій своїх предків. За допомогою оцінювача ломбарду Єв.Ро.Фінанс вони вигідно заклали найбільш цінні вироби та антикваріат, звільнивши місце в своїх оселях і давши можливість іншим клієнтам ломбарду поповнити свої колекції.

В ломбард звертаються, коли виникають фінансові труднощі і тут найвища ціна на дорогоцінні метали та інші предмети скупки з максимальною вигодою в Україні. 

оцінка антикваріату

Будь-яка антикварна річ має свою реальну ціну в Україні. І ця ціна складається з індивідуальних характеристик:

-культурно-історична і художня цінність,

- вік,

- рідкість і ексклюзивність

- ринковий попит.

Оцінка антикваріату в ломбарді - важлива процедура, яка дозволяє отримати реальне уявлення про його цінність в Києві, Харкові, Одесі, Львові Дніпрі або будь-якому місті України.

Перед оформленням визначити справжню цінність будь-яких предметів старовини: монет, антикварних годинників, старовинних дорогоцінних виробів і прикрас, ікон можна прямо в ломбарді вашого міста.

Назвавши реальну вартість антикваріату, ломбард готовий швидко викупити предмети, видати кредит під заставу і виплатити вам гроші відразу, в повному обсязі готівкою або на картку.

Предмети антикваріату можна розділити на кілька груп, і в кожній, звичайно, є свої особливості.

Наприклад, фарфор і порцелянові статуетки. Вироби з порцеляни повинні мати клеймо, яке підтверджує справжність. Найдорожчі з найпоширеніші в Україні - це сервізи та аксесуари з атрибутикою часів СРСР. А статуетки - це найпопулярніші предмети колекціонування. Збирачі антикваріату виявляють інтерес до обмежених серій фігурок і вони професійними оцінювачами антикваріату, як предмет застави оцінюються вище.

Ікони та картини. Їх оцінка проводиться за наявністю золота, комбінацією фарб, авторством і збереженням, якщо твір старовинний.

Столові прибори зі срібла або інших дорогоцінних металів повинні мати пробу і клеймо заводу-виготовлювача.

Старовинні меблі, в основному не великі, визначаються матеріалом виконання. Моделі з масиву дерева, шкіри, зі скляними вставками і різьбленими елементами цінуються високо.

Антикварні настільні лампи визначаються типом патрона. За старих часів використовувалися моделі з порцеляновим елементом. Найдорожчі - це бронзові вироби з плафонами без сколів та інших дефектів.

Навіть самовари в ломбарді можуть стати хорошим предметом застави. Серед колекціонерів та антикварних експертів найбільш цінними вважаються моделі на вугіллі, і ще краще, якщо моделі розширюються до середини.

Якщо ви хочете знайти експертів, готових дати професійну оцінку антикваріату в Україні, то відвідайте антикварні магазини і ломбарди, спеціальні ярмарки, які спеціалізуються на купівлі і продажу цінностей; поспілкуйтеся з фахівцями на різних форумах і антикварних ринках.

Зрештою, скористайтеся послугами онлайн-оцінки на нашому сайті.