Універсальні речі

Що можна здати в ломбард

Крім ювелірних прикрас і побутової техніки, ломбард "Єв.Ро.Фінанс" приймає різноманітний спортивний інвентар і спорядження. В якому випадку може знадобитися здати в ломбард велосипед? Наприклад, ви збираєтеся придбати більш сучасну модель і потребуєте готівки, щоб оплатити покупку. В такому випадку старий велосипед є ідеальним варіантом для застави.

Це ж стосується самого різноманітного спортивного інвентарю: гантелей, товарів для дайвінгу та альпінізму. Крім цього, скупка речей в ломбарді "Єв.Ро.Фінанс" має на увазі прийом туристичного спорядження. Різні предмети, якими користуються туристи, часто досить дорогі. Намети, рюкзаки, радіостанції - все це візьмуть і оцінять наші фахівці, озвучивши суму кредиту, на яку ви можете розраховувати. 

Послуга, доступна кожному

Застава речей у ломбард - це те, що доступно кожному! Цілком ймовірно, що у вас вдома є речі, які не використовуються тривалий час, і можуть принести користь. Це може бути дитяча коляска або набір інструментів. Ломбард "Єв.Ро.Фінанс" гарантує своїм клієнтам низькі відсотки за користування кредитом і зручну систему виплат. Як швидко оформити кредит? Досить відвідати зручне вам відділення ломбарду "Єв.Ро.Фінанс", не забувши документ, що засвідчує особу, та ідентифікаційний код.