Вироби с діамантами

Як отримати вигідний кредит

Для того щоб отримати швидкий кредит без довідок, досить мати при собі предмет застави, документ, що засвідчує особу (паспорт, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, закордонний паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток) та ідентифікаційний код.

Здаючи в ломбард діаманти, слід враховувати, що сума кредиту буде залежати від характеристик каменю: ваги, кольору і дефектності (чистоти). Вага діамантів вимірюється в каратах. Дрібні важать до 0,29 кар., Середні - від 0,30 до 0,99 кар., Великі - від 1,00 і більше.

Варіюватися може і колір каменів. Найбільш високо оцінюються безбарвні діаманти. Наявність відтінку і рівень його насиченості знижує вартість каменю.

Під дефектністю діаманта мається на увазі його чистота, прозорість і міцність. Спеціаліст ломбарду "Єв.Ро.Фінанс" оцінить камінь у відповідності з усіма вимогами і озвучить суму кредиту, на яку може розраховувати клієнт.  

Надійність і гарантії 

Крім окремих дорогоцінних каменів, можна здати в ломбард кільце з діамантом, сережки, браслети та інші ювелірні прикраси. Приймаючи рішення здати діаманти в ломбард, клієнт може бути впевнений у збереженні виробів. Ломбард "Єв.Ро.Фінанс" забезпечує високий рівень безпеки, крім цього всі предмети застави підлягають обов'язковому страхуванню за рахунок компанії.