Ломбарди Харкова

Ломбарди Харкова - це місця, де можна недорого придбати айфон останньої моделі і отримати гроші на руки за ту техніку і ті прикраси, які більше не потрібні.

Чим займаються ломбарди міста?

Такі підприємства, як ломбарди, в Харкові можна зустріти чи не на кожному кроці. Чим займаються ломбарди міста Харкова?

По-перше, цілодобовою скупкою та оцінкою золота і коштовностей в Харкові, техніки і інструментів в Харкові, і, нарешті, будь-яких інших цінних речей, які залежалися у жителів міста Харкова. По-друге, видачою грошей в Харкові за товар під вигідні для клієнта умови застави.

По-третє, ломбарди Харкова займаються виставленням товарів на продаж у власних магазинах і в інтернеті (наприклад, на майданчику euroshops.com.ua). А ще ломбарди Харкова приймають телефони, годинники та іншу техніку.

І, як правило, і в офлайн і в інтернет-ломбардах Харкова можна оформити КРЕДИТ. Деякі ломбардні заклади в Харкові мають цілі мережі, сайти і виставляють каталог продукції online.

Природно, в ломбардах Харкова умови застави обговорюються індивідуально з кожною людиною. Але існує кілька базових усереднених по всім харківським ломбардам умов і типів ломбардів в місті. Так, є комісійні точки і такі, що приймають виключно нові товари.

Найбільш популярним типом ломбардного закладу в Україні є універсальний, європейський тип де можна здати як техніку, так і оцінити золото в залежності від його ваги і навіть збути антикваріат, злитки або бурштин. Великою популярністю користуються харківські техно фірми, де оцінювачі охоче приймають інструменти, смартфони, телевізори, планшети, ноутбуки, ювелірку і багато іншого .. іноді, навіть, брендову біжутерію.

Як в Харкові вибрати чесне місце для покупки або продажу комісійного товару?

Перш за все, потрібно ознайомитися зі списком магазинів, який представлений на магазин в смартфоне (euroshops.com.ua). Тут можна знайти онлайн і фізичні адреси, які допоможуть вибрати найближчий пункт видачі або здачі ломбардного товару в Харкові і Україні. 

Але не поспішайте, багато в Харкові і недобросовісних ломбардерів. Спочатку уважно прочитайте умови застави, в обов'язковому порядку читайте документи, видані на підпис, послухайте і почитайте відгуки, обійдіть кілька харківських ломбардів, щоб дізнатися реальну вартість речі, яку потрібно здати, по можливості, оцініть професіоналізм працівників за тими даними, які вдалося зібрати.

За адресами всіх ломбардів Харкові - вибирайте кращі умови. 

вул. Яроша Отакара, буд. 21А/5
пр-т. Московський, буд. 214/2
пр-т. Тракторобудівників, буд.102
пр-т. Гагаріна, буд. 21, корп. А-5
пр-т. Петра Григоренка, буд. 5
пр-т. Московський, буд. 276В
пр-т. Гагаріна буд.179
пр-т Ново-Баварський, буд. 81
вул. Леся Сердюка, буд. 44
пр-т Тракторобудівників, 108
вул.Полтавський шлях, 58/1
вул. Валентинівська, буд. 15/17
вул. Салтівське Шосе, 262
вул. Москалівська, буд. 99-А прим. №13
вул. Академіка Павлова буд 160

 

Перевірка харківських ломбардів потрібна, щоб не наштовхнутися на шахраїв і просто на погані умови кредитування в ломбарді.

Кілька років тому, Харківська місцева прокуратура затвердила і направила до Київського районного суду Харкова обвинувальний акт щодо касира відділення одного з ломбардів. 28-річна харків'янка протягом 3 років роботи касиром-приймальником завдала ломбарду збиток на суму понад 380 тисяч гривень.

Працівниця «підзаробляла» тим, що протягом 2012-2015 років перезакладувала коштовності своїх клієнтів в інші ломбарди, а отримані гроші привласнювала. В цілому вона винесла зі свого відділення 49 виробів з дорогоцінних металів. Крім того, жінка, користуючись доступом до особистих даних клієнтів ломбарду, без їх відома «закладала» в своєму відділенні неіснуючі кільця, ланцюжки, годинники, інші вигадані коштовності. За підробленими видатковими касовими ордерами вона видавала собі кредити.

А ще раніше, 39-річна жінка, що раніше працювала експертом-оцінювачем одного з харківських ломбардів, вироком Московського райсуду Харкова засуджена на 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна і позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій терміном на 2 роки. Судом встановлено, що експерт завдала ломбарду збиток в сумі понад 333 тис.грн. З травня по листопад 2010 р вона, використовуючи анкетні та паспортні дані клієнтів ломбарду, становила неправдиві документи на їх ім'я. Жінка розписувалася від імені клієнтів, після чого передавала в заставу ломбарду замість виробів з золота ювелірні вироби зі срібла з позолоченим напилюванням.

І ось, зовсім недавно, досудовим розслідуванням встановлено, що касир-експерт одного з харківських ломбардів, починаючи з лютого 2020 року, виготовляла договори про надання фінансового кредиту від імені клієнтів про нібито передачу металевих виробів під виглядом виробів з дорогоцінних металів. Маючи доступ до грошових коштів, які знаходилися в касі ломбарду, жінка заволоділа майже 75 тис. грн.

Так що будьте уважні з харківськими ломбардами і довіртеся тільки професіоналам з чистою репутацією і гарною службою безпеки і представленістю в місті.