Як заробляти на кредитних грошах

Кредит - може принести значну користь своєму власнику.
Головне дотримуватися певних правил поведінки з кредитними коштами.
Так, можна заробити від тридцяти до сорока відсотків річних на середню суму щомісячних витрат, якщо розібратися в банківських умовах надання кредитів.
Щоб заробляти на кредитній карті насамперед потрібно пройти найскладніше - вибрати правильну кредитну програму.
Правильна - це та карта, яка вписується в ваш фінансовий темп. Нагадаємо, що банкам-кредиторам вигідно, щоб позичальники розраховувалися картами, адже за це банки отримують комісію з магазинів. У більшості випадків банки діляться цією комісією зі своїми клієнтами, виплачуючи Кешбек. Не упускайте його. 
Алгоритм заробітку на кредитах наступний:
- Потрібно витрачати тільки ті кошти з кредитки, які ви зможете дуже швидко і в будь-який момент повернути. При цьому, зарплату бажано відкладати на депозит або переводити на карту з депозитною програмою.
- Обов'язково погашати борг по кредитній карті до закінчення терміну. Потрібно чітко знати про терміни зарахування платежів і зараховувати гроші на кредитну карту з запасом в пару робочих (зверніть увагу) днів.
- Багато банків нагадують про закінчення безвідсоткового періоду, але ви ж розумієте, що це їм не вигідно. Тому, налаштуйте нагадувалку про погашення боргу в своєму календарі або у розкладі.
- Отриманий від банків кешбек переводьте на окремий рахунок / внесок. Так ви зможете отримувати на цю суму додатковий процентний дохід.
Пам'ятайте, що кредитна карта - потенційно небезпечний інструмент. Дуже швидко, упустивши нитку подій, можна залізти в борги, адже відсотки по кредитних картах як правило дуже високі.
Однак, завдяки безпроцентному періоду (протягом якого % не нараховуються) можна користуватися грошима банку, поки власні гроші лежать на депозиті. Але, перед закінченням безвідсоткового періоду, який, як правило, може бути від 30-ти до 60-ти днів не забудьте зняти гроші з вкладу і погасити борг перед банком-кредитором. І ви, по-перше отримаєте дохід від цього вкладу і, по-друге, не отримаєте % по вашій кредитній карті. Важливо при цьому використовувати депозитні програми зі зняттям коштів без втрати % доходу.
Звичайно, ця схема буде працювати тільки тоді, якщо ви неухильно дотримуєтесь всіх термінів. Інакше ви втратите більше, ніж отримаєте, тому що % по кредитних картах, як правило, дуже високі. 

Умовно кажучи: взяли у банка 10 000, а через місяць повернули 10 000 + собі щось залишили. Така мета.
Найпростіший варіант - це кредитка з безвідсотковим пільговим періодом.
На кредитку з безвідсотковим періодом (скажімо до 60 днів) робимо покупки, а свою законну з/п кладемо в банк під відсотки. А, вже за 2 місяці (-2-3 дня), гасимо всю заборгованість, і знову повторюємо процес.
Причому, наші гроші на вкладі або карті так і залишаються недоторканими.

Крім цієї схеми прибутку на кредитних грошах можна додати Кешбек за покупки.
Детальніше про cash back - повернення готівки.
Якщо ви постійний клієнт якоїсь мережі супермаркетів і купуєте там достатньо для отримання максимальної знижки (наприклад - 5%), то Кешбек в цій мережі по вашій карті буде 2%, що без податків складе 1,61% чистими.
Тобто з кожної 1 000 гривень, витраченої тут мережа поверне 50 грн, а ще 15 грн виплатить банк. Це приклад, але уявіть структуру своїх щомісячних витрат. Виберіть ту карту, за якою вам приходить найбільше Кешбек.
Так, заробити багато не вийде, банки обмежують суму виплати Кешбеку. Іноді, це не більше 500 гривень на місяць, іноді - до 250 грн. Часто це залежить від карти: одним - не більш 1200 грн, іншим - до 500.

Підсумовуючи схеми "кредитка з безвідсотковим пільговим періодом" і "карти з Кешбек" можна отримати до 10% чистого прибутку.

Додамо до цього досвіду схему зняття готівки.

Деякі банки дозволяють безкоштовно знімати гроші зі своїх кредиток. Без комісій, без скасування грейс-періоду.
І тут можна. або просто зняти гроші і покласти їх під відсотки, а до закінчення пільгового періоду повернути їх в банк, при цьому відсотки залишивши собі, або в зв'язці з іншої кредиткою з Кешбек. Свої ж кревні тримати під відсотки. Так можна отримати додатковий місяць прокручування власних коштів, що лежать під%.

Пам'ятаємо, що будь-який банк, що пропонує свої платні або безкоштовні кредитні карти, з лояльним безвідсотковим періодом, справедливо мають надію що його клієнт рано чи пізно терміни виплат порушить і тут же потрапить під божевільні штрафи, відсотки, пеню.
Щоб не витратити більше, ніж є, налаштовуємо ліміти в особистому кабінеті, що є майже у всіх банків.

Резюмуючи все це, можна з упевненістю сказати, що абсолютно легально (тільки дуже уважно) можна не витратити, а заробити на кредитних грошах. Причому, що чудово, що гроші даєте не ви, а навпаки, ви берете кредит. І заробляєте не де-небудь, а там же, де цей кредит взяли! Дивно, чи не так?