Скільки отримаю грошей за золото

Ціна золота, то, скільки грошей Ви отримаєте за своє золото (а деякі ломбарди скуповують і лом золота) і прикрас з золота в ломбарді залежить від багатьох чинників.

Звичайно, ломбарди самі встановлюють ціну на виріб із золота, але в основному по Україні ціни майже однакові. Українські ломбарди орієнтуються на офіційний курс УкрБанка, а той в свою чергу складається за даними Лондонської біржі металів. Дізнатися, скільки грошей ви отримаєте за золото, скільки коштує золото в нашому ломбарді, можна Головна | Ломбард Ев.Ро.Фінанс (eurofinance.com.ua) або по телефону 0800501005.

На те, скільки грошей дадуть за золото впливає і стан виробу, і вид золотовмісного сплаву, і бренд, і країна виготовлення. Вартість золотих прикрас і золота взагалі може коливатися через моду на цей метал, фінансову стабільність, економіку країни і, навіть, зростання потреби в дорогоцінних металах для промисловості.

Навіть, якщо в Україні раптом з'являється банк, який скуповує золото, то і це може впливати на ціну вашого золота.

Завжди, розцінки на дорогоцінні метали, в тому числі золото, трохи різні в різних регіонах, і остаточну ціну золота визначає безпосередньо оцінювач в кожному конкретному ломбарді - майстер визначається з пробою, і ви визначаєте точну суму, яку отримаєте за ваше золото. Зазвичай, ця сума становить більше половини вартості нового ювелірного виробу.

За умови, що ювелірний виріб зламався або втратив свій зовнішній вигляд, то його можна продати за ціною брухту. Ви не зможете його вже викупити назад, але зможете відразу отримати свої гроші за золото, нехай навіть це просто залишки металу, а не прикраса.

Крім ювелірних прикрас, в український ломбард можна здати і так зване банківське золото (золоті злитки і монети). За колекційні золоті монети ломбард дасть хороші гроші. Якщо потертий і поцарапаний злиток не приймає банк, то його прийме ломбард за ціною брухту відповідної проби.

Золото - це те, за що ви зможете отримати в ломбарді найбільше грошей.

Звичайно, в останні роки ломбарди значно збільшили перелік предметів, які можуть стати запорукою. Приймають майже все, що має цінність і може бути відносно швидко продано: від шуб і діамантів до електродрилі, від ноутбуків і смартфонів до прасок і кухонних комбайнів, від самокатів до гвинтівок, від ковзанів до електробритви ... Але це вже зовсім інша історія.